Onlangs werd ik geïnterviewd door Nerina Vilchez van ZZP Servicedesk over het maken van een goed website en wat daar allemaal bij komt kijken. Na een erg leuk gesprek en veel verteld te hebben heeft Nerina er een artikel over geschreven en geplaatst op ZZP Servicedesk.
Het artikel gaat onder andere in op waar je allemaal op moet letten bij het bouwen van een website, zoals jullie gewend zijn van mij, wordt er uiteraard gekozen voor WordPress als CMS. Daarnaast zijn design, responsiveheid, gebruik van kleuren, leesbaarheid en kwalitatieve afbeeldingen erg belangrijk voor de gebruiksvriendelijkheid van je WordPress website. Lees alle tips van de ‘expert’ hier in het artikel.
Thijs Verhoeven (1985) is een WordPress specialist en online marketeer. In 2012 richtte hij WP handleiding op en schreef hij onder andere de WordPress Handleidingen. WP Handleiding ontstond omdat Thijs ervan overtuigd is dat iedereen tegenwoordig zelf een website moet kunnen bouwen. De handleidingen, waar je ook 6 maanden lang gratis de laatste versie van ontvangt, helpen hierbij.